• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Spotkania dla rodziców

WARSZTATY
Termin: 19 październik 2018 16:30 - 18:30

PANI KATARZYNA SELWANT PSYCHOLOG SPORTU
Spotkanie odbywa się pod hasłem „Mistrzowski rodzic, mistrzowskie dziecko - jak być rodzicem sportowca". Spotkanie poprowadzi Pani Katarzyna Selwant, psycholog Olimpijski, wykładowca akademicki, szkoleniowiec oraz komentator sportowy. Pani Katarzyna Selwant jest autorką książek oraz publikacji z zakresu psychologii sportu i motywacji. Współpracuje z zawodnikami z wielu dyscyplin, obecnie przygotowuje zawodników do Igrzysk Olimpijskich TOKIO 2020.

PANI ANNA SŁOMKOWSKA DIETETYK
Tematem spotkania jest jak właściwie reagować na pojawiające się naturalnie problemy związane z kontuzjami, zmęczeniem na treningach , porażkami w wieku nastoletnim. Spotkanie poprowadzi dietetyk medyczny i sportowy Pani Anna Słomkowska, dietetyk z 12-o letnim doświadczeniem w konsultacjach medycznych i sportowych. Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Współpracuje z naszą szkołą od 2017 roku.


DODATKOWO
PANI DR JOLANTA WIERZBA GABINET LEKARSKI (POK.2 ) – dostępny będzie dla Państwa szkolny lekarz p. Jolanta Wierzba

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

 

 

 

Terminy


  • 19 październik 2018 16:30 - 18:30

Wspierane przez iCagenda

Panorama szkoły

 

360o